• logo

• widget

Zobrazit všechny

U Vyškova ve Vážanech krásně je,

každý ptáček vesele si notuje.

I my cestou zpíváme si písničky,

když jdeme do naší milé školičky.

U Vyškova ve Vážanech krásně je,

každý se tu s kamarádem zasměje.

Potkáme tu kluky, také holčičky,

když jdeme do naší milé školičky.

O škole

Mateřská škola je hlavní dominantou obce Vážany. Jedná se o příspěvkovou organizaci, jejím zřizovatelem je OÚ Vážany. Jde o zrekonstruovanou velkou, patrovou budovu, která se nachází ve středu obce, nedaleko autobusové zastávky.

Mateřská škola se nachází v blízkosti přírody a lesa, což umožňuje s dětmi realizovat krásné vycházky a  pohybové aktivity, díky kterým získávají kladný vztah k přírodě. K environmentální výchově využíváme i nedaleký rybník. Jedná se o jednotřídní, smíšenou mateřskou školu o kapacitě 25 dětí s vlastní školní jídelnou. Kolektiv je čtyřčlenný a je tvořen z 2 kvalifikovaných pedagogických (včetně ředitelky) a 2 nepedagogických pracovníků (vedoucí školní jídelny a kuchařka).

• fotografie

Mateřská škola Vážany

okres Vyškov, příspěvková organizace

Vážany 32, 682 01 Vyškov

Otevřeno:

pondělí až pátek od 7:00 -15:30

reditel@msvazany.cz

Grafický prvek mapy

4. 8. Dominik

Zítra: Kristián

OZNÁMENÍ ZNOVUOTEVŘENÍ

Na základě dohody se zřizovatelem oznamuji, že provoz MŠ bude obnoven k 11.5.2020 v době od 7:00 - 15:30 hod. Bližší informace jsou umístěny v "Aktualitách".

Na základě Rozhodnutí zřizovatele se MŠ VÁŽANY uzavírá od úterý 17.3.2020 do odvolání. Rozhodnutí je umístěno v "Dokumentech".

Ošetřovné pro rodiče dětí:

pokud někdo toto potvrzení bude potřebovat, prosím kontaktujte mě na tel. č. 608 253 820 nebo     e-mail uvedený v "Kontatech" Společně se domluvíme na postupu.

S pozdravem J. Voščeková, ředitelka.