Oznámení znovuotevření mateřské školy

Na základě dohody se zřizovatelem oznamuji, že provoz naší MŠ bude obnoven k 11.5.2020   v době od 7:00 - 15:30 hod.

Prosím ty rodiče, kteří již nyní vědí, že jejich dítě  do konce školního roku do MŠ nenastoupí, aby tuto skutečnost písemně oznámili ředitelce MŠ, e-mail. : ms.vazany@seznam.cz. Děkuji.

Před nástupem do MŠ (11.5.2020) si pozorně pročtěte hygienické pokyny, které jsou umístěny v "Dokumnetech" a ve zkrácené podobě  vylepeny na vstupních dveřích budovy.

Dítě bude přijato pouze na základě podepsaného Čestného prohlášení zákonného zástupce. Viz. příloha k hygienickým pokynům. - opět umístěno v "Dokumentech"

4. 8. Dominik

Zítra: Kristián

OZNÁMENÍ ZNOVUOTEVŘENÍ

Na základě dohody se zřizovatelem oznamuji, že provoz MŠ bude obnoven k 11.5.2020 v době od 7:00 - 15:30 hod. Bližší informace jsou umístěny v "Aktualitách".

Na základě Rozhodnutí zřizovatele se MŠ VÁŽANY uzavírá od úterý 17.3.2020 do odvolání. Rozhodnutí je umístěno v "Dokumentech".

Ošetřovné pro rodiče dětí:

pokud někdo toto potvrzení bude potřebovat, prosím kontaktujte mě na tel. č. 608 253 820 nebo     e-mail uvedený v "Kontatech" Společně se domluvíme na postupu.

S pozdravem J. Voščeková, ředitelka.