Drobečková navigace

Úvod > O mateřské škole > Aktuality > Zápis dětí do mateřské školy - změny

Zápis dětí do mateřské školy - změnyŘeditelka Mateřské školy VÁŽANY, okres Vyškov, příspěvková organizace v souladu s §34 zákona č.561/2004 Sb. oznamuje, že zápis  do mateřské školy na školní rok 2020 - 2021 proběhne v termínu od 2.5.2020 – 16.5.2020

Potřebné dokumenty k vyplnění je možné si vyzvednout v MŠ po telefonické domluvě (+420 608 253 820) v době od 20.4.2020 - 24.4.2020 nebo si přihlášku vytisknout z webových stránek www.msvazany.cz ve složce Dokumenty.

Jak postupovat:

  • Vytisknout či vyzvednout si přihlášku do mateřské školy a řádně vyplnit
  • Okopírovat rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče, který vyplňuje přihlášku
  • Okopírovat očkovací průkaz dítěte a vyplnit čestné prohlášení o očkování dítěte (také uloženo v Dokumentech – web. stránky)
  • Možnosti podání žádosti:
  • Odešlete do datové schránky školyeprk3jw
  • Pošlete poštou na adresu mateřské školy
  • Osobní podání po telefonické domluvě

Na základě rozhodnutí MŠMT v souvislosti s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví a vlády k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí rozšíření onemocnění COVID-19, bude zápis probíhat bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců.

Registrační číslo Vám budu postupně zasílat na Vaše e-maily.

V případě dotazů či nejasností volejte na výše uvedené číslo.