Výsledky Zápisu dětí k předškolnímu vzdělávání do Mateřské školy VÁŽANY na školní rok 2019/2020

Výsledky zápisu na škol. rok 2019-2020.pdf

Zápis MŠ Vážany plakát 2019.docx

20. 10. Vendelín

Zítra: Brigita

Dílničky

Každé pondělí v době od 15:00 do 17:00 hodin budou v přízemí naší školy probíhat výrobní dílničky, na kterých budeme připravovat výrobky na vánoční jarmark, který se uskuteční v sobotu 30.11. Prosíme o pomoc s touto přípravou.

Podzimní tvoření pro rodiče s dětmi

Ve středu 16.10. se bude konat v prostorách MŠ podzimní výtvarné odpoledne, na kterém si budete moci společně s dětmi vyrobit podzimní dekoraci.