Akce školní rok 2016/2017

6. 12. Mikuláš

Zítra: Ambrož, Benjamín

Pohádka - Kocour Modroočko

Ve čvrtek 31.10. navštívíme s dětmi divadelní představení v Moravských Prusích. Pojedeme linkovým autobusem a zpět půjdeme pěšky.

Cena představení 60,-Kč na dítě +doprava.

Světýlkový průvod s uspáváním zvířátek

Ve středu 30.10. se bude konat Světýlkový průvod. Začátek bude v 17:00. Součástí bude vystoupení dětí z MŠ a společné zpívání pro zvířátka k zimnímu spánku. Bližší informace na plakátcích.

Dílničky

Každé pondělí v době od 15:00 do 17:00 hodin budou v přízemí naší školy probíhat výrobní dílničky, na kterých budeme připravovat výrobky na vánoční jarmark, který se uskuteční v sobotu 30.11. Prosíme o pomoc s touto přípravou.

DÍLNIČKY Z 28.10 SE PŘESOUVAJÍ NA 29.10!! -  z důvodu státního svátku

Podzimní tvoření pro rodiče s dětmi

Ve středu 16.10. se bude konat v prostorách MŠ podzimní výtvarné odpoledne, na kterém si budete moci společně s dětmi vyrobit podzimní dekoraci.