21. 2. Lenka

Zítra: Petr

Plavání

Ve čtvrtek 7.2. pojedeme s předškoláčky na palvání. Odjezd v 8:00.

Schůzka pro rodiče

Ve středu 20.2. se bude konat pololetní informativní třídní schůzka pro rodiče. Začátek v 15:30 ve třídě MŠ.

Dětský karneval

V pondělí 25.2. si děti užijí karnevalového veselí v dopoledních hodinách ve třídě MŠ.

V sobotu 23.2. se bude konat obecní karneval v místní Sokolovně. Začátek ve 14:30, bližší informace na plakátu.

Vystoupení pro seniory

V neděli 24.2. se bude v místním pohostinství konat setkání seniorů, na kterém vystoupíme s dětmi s krátkým vystoupením "Sněhuláci". Čas upřesníme. Prosíme, připravte svým dětem bílé tričko s dlouhým rukávem na vystoupení. Děkujeme.