Akce -  školní rok 2013/2014

První větší akce v naší školičce bylo tradiční " Dýňování"

A takto to dopadlo - opravdu krásné kousky.

V listopadu jsme začali pracovat na výrobcích pro Vánoční jarmark. První a druhé dílničky vedla naše paní školnice Marcela Hýzlová. Učila nás péct a zdobit perníčky - umí to skvěle.

Zde málá ukázka:

A už dost, zbytek na jarmarku.

Další dílničku vedla paní Zahradníková - vyráběly se přízdoby a polotovary vánočních ozdob.

A tady už je Vánoční jarmark

Další akce - Mikuláš ve školce

následovala vánoční besídka pro důchodce

příprava na vystoupení

Další vánoční besídka byla pro rodiče:

A poslední školičková akce roku 2013 byla Ježíškova nadílka

Canisterapie - když se na nás přišli podívat psí kamarádi

MDD u vojáků

23. 5. Vladimír

Zítra: Jana

Návštěva zemědělských strojů Hoštice-Heroltice.

V pondělí 20.5. pojedeme s dětmi do Muzea zemědělských strojů Hoštice -Heroltice a navštívíme živočišnou výrobu v Rybníčku. Odjezd bude v dopoledních hodinách, návrat na oběd. :-)

Fotografování v MŠ

Ve středu 15.5. proběhne v naší Mateřské škole fotografování třídy a jednotlivců a to v době od 9:00. připravte svým dětem oblečení. Děkujeme.

Případné focení s kamarádem či jiný počet společných fotografií (běžné = 1dítě/1ks), nahlaste prosím paní učitelce ráno při předání dítěte.