Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@msvazany.cz.

25. 5. Viola

Zítra: Filip

Akce v měsíci květnu

21.5. Fotograf v MŠ - předškoláci - Tablo, společné foto a individuální či sourozenecké (dle předchozí domluvy)

31.5. Výlet do Modré(Velehrad) - Expozice Živá voda - odjezd od MŠ již v 7:30.

Plánované akce do konce školního roku:

1.6. Dětský den ve Vyškově se Šamšulou

20.6. Rozloučení s našimi předškoláčky - pasování na školáky :-), společné odpoledne na školní zahrádce spojené s opékáním špekáčků.V případě špatného počasí bude termín pozměněn.

fotky ze školních akcí

Vážení rodiče, stejně jak v minulých letech i v letošním školním roce je možné si v MŠ zapůjčit flešku s fotkami z našich akcí.

Desatero pro rodiče

předškolních dětí na stránce - dokumenty ke stažení