Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@msvazany.cz.

17. 10. Hedvika

Zítra: Lukáš

Adventní dílničky

Již od 1.10 se konají každé pondělí výtvarné dílničky v době od 15:30 (přízemí budovy) Připravujeme výrobky na adventní jarmark, který se bude konat v sobotu 1.12.2018. Prosíme rodiče o pomoc s přípravou těchto výrobků. Výtěžek bude určen na nákup vánočních dárků pro děti MŠ.

Děkujeme všem rodičům, kteří se účastní či pomáhají s přípravou dle svých možností.

Divadélko v naší MŠ

V úterý 16.10. bude v naší MŠ - prostor knihovny - probíhat od 9:00 divadelní pohádka. Cena bude rozpočítána dle počtu zúčastněných dětí.