Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

19. 12. Ester

Zítra: Dagmar

Adventní dílničky

Již od 1.10 se konají každé pondělí výtvarné dílničky v době od 15:30 (přízemí budovy) Připravujeme výrobky na adventní jarmark, který se bude konat v sobotu 1.12.2018. Prosíme rodiče o pomoc s přípravou těchto výrobků. Výtěžek bude určen na nákup vánočních dárků pro děti MŠ.

Děkujeme všem rodičům, kteří se účastní či pomáhají s přípravou dle svých možností.