Jídelníček 21.10.2019 - 25.10.2019

Přesnídávka - ovocný jogurt s rohlíkem, jablíčko, ovocný čaj neslazený x voda

Oběd - polévka - selská, DRŮBEŽÍ JÁTZRA BALATON, RÝŽE, OKUREK, ovocný nápoj x voda

Svačina - sýrová pomazánka s vejci, chléb, paprika, mléko x voda

Přesnídávka - chléb se sádlem, rajče, kakao x voda

Oběd - polévka - falešná gulášová z ovesných vloček, VEPŘOVÁ ROLÁDA, BRAMBOROVÁ KAŠE, ČERVENÁ ŘEPA, ovocný nápoj x voda

Svačina - česneková pomazánka, rohlík, paprika, mléko x voda

Přesnídávka - liptovská pomazánka - tvarohová, chléb, rajče, bílá káva x voda

Oběd - polévka - drožďová, HOVĚZÍ MASO NA RAJČATECH, TĚSTOVINY, ZELENINOVÁ OBLOHA, ovocný nápoj x voda

Svačina - rohlík s máslem a džemem, jablíčko, mléko x voda

Čtvrtek

Přesnídávka - čokoládový puding s piškoty, mandarinka, ovocný čaj neslazený x voda

Oběd - polévka - zimní z luštěnin, HOVĚZÍ PŘÍRODNÍ PLÁTEK, BRAMBORY, MRKVOVÝ SALÁT, ovocný nápoj x voda

Svačina - celerová pomazánka, chléb, paprika, mléko x voda

Přesnídávka - zapečený rohlík se sýrem, rajče, kakao x voda

Oběd - polévka - drůbeží vývar s krupkami, KOPROVÁ OMÁČKA, VAŘENÉ VEJCE, KYNUTÝ KNEDLÍK, ovocný nápoj x voda

Svačinka - tuňáková pomazánka, chléb, paprika, mléko x voda

Přehled alergenů naleznete na nástěnce v MŠ.

6. 12. Mikuláš

Zítra: Ambrož, Benjamín

Pohádka - Kocour Modroočko

Ve čvrtek 31.10. navštívíme s dětmi divadelní představení v Moravských Prusích. Pojedeme linkovým autobusem a zpět půjdeme pěšky.

Cena představení 60,-Kč na dítě +doprava.

Světýlkový průvod s uspáváním zvířátek

Ve středu 30.10. se bude konat Světýlkový průvod. Začátek bude v 17:00. Součástí bude vystoupení dětí z MŠ a společné zpívání pro zvířátka k zimnímu spánku. Bližší informace na plakátcích.

Dílničky

Každé pondělí v době od 15:00 do 17:00 hodin budou v přízemí naší školy probíhat výrobní dílničky, na kterých budeme připravovat výrobky na vánoční jarmark, který se uskuteční v sobotu 30.11. Prosíme o pomoc s touto přípravou.

DÍLNIČKY Z 28.10 SE PŘESOUVAJÍ NA 29.10!! -  z důvodu státního svátku

Podzimní tvoření pro rodiče s dětmi

Ve středu 16.10. se bude konat v prostorách MŠ podzimní výtvarné odpoledne, na kterém si budete moci společně s dětmi vyrobit podzimní dekoraci.